12 טיפים לעיצוב פנים שכדאי להכיר

February 19 2023doritr

עבור כל אדם הבית הפרטי שלו הוא הרבה מעבר לסתם מבנה. יש לו קירות וגג ושם הוא מרגיש טוב ובטוח. יחד עם זאת, בכדי שהבית של כל אדם יהיה הבית הכי ביצתי שיש הרי שחשוב מאוד שהוא ידאג לעצב את הבית שלו בצורה הטובה ביותר. אם אתם תוהים כיצד לעצב את ביתכם,, כדאי מאוד שתתחילו בבחירת מעצבת פנים מומלצת ומקצועית שתסייע לכם.

טיפים לעיצוב ביתכם בצורה הטובה ביותר

בין אם מדובר על עיצוב דירת קבלן 4 חדרים ובין אם מדובר על עיצוב כל דירה מסוג אחר, הנה כמה טיפים שיסייעו לכם לעשות זאת בצורה הטובה ביותר:

 1. ראשית כל, הוסיפו מראות גדולות והימנעו מחדר שינה אשר מכיל אך ורק קירות פשוטים. חשבו להוסיף מראות על דלתות הארונות שכן הן יכולות להוסיף עומק לחדר השינה ולגרום לו להראות מרווח ומואר יותר. יחד עם זאת הקפידו שלא להשתמש ביותר מדי מראות.
 2. צבעו את הקירות בגוונים בהירים. אמנם צבעים כהים מסייעים לספק לחדרי השינה תחושה חמימה יותר אך בד בבד הם גורמים לו להראות קטן יותר. אם הבית שלכם קטן כדאי שתבחרו עבורו דווקא בצבעים בהירים.
 3. כדאי להציב רהיטי זכוכית ברחבי הבית שכן הם יוצרים תחושה של מרווח גדול יותר והם אידיאלים עבור חדרים קונים שהיינו רוצים שירגישו גדולים יותר כמו המטבח או הסלון. רהיטי זכוכית מסייעים בהקלה על משקל הבית והם לא פחות יעילים מרהיטי עץ.
 4. כדאי לקנות ספות רב שימושיות. אם מדובר על חדר השינה של הילד שלכם כדאי שתבחרו עבורו בספה נפתחת כך שהוא יוכל להנות ממרווח בחדר השינה שלו ובד בבד לארח בו חברים.
 5. כדאי מאוד לתלות וילונות קלים בכל חדר אשר ימלאו את החדר באור שמש ויגרמו לו להראות גדול יותר. לא כדאי לבחור בווילונות כבדים שכן הם מתאימים למקומות שבהם לא רוצים שתהיה חדירת אור לחלל.
 6. כדאי לדאוג לתאורה מלאכותית מספקת בשעות החשכה. התאורה המלאכותית של הבית היא זו שתקבע את התחושה בחלל ויש לה יכולת לגרום לכל חדר להיראות גדול ונעים יותר.
 7. כדאי מאוד שתיפטרו מכל מה שאתם לא אוהבים או צריכים בבית. לא כדאי שהבית שלכם יהיה מלא בחפצים שאתם לא באמת צריכים ואין לכם שימוש בהם.
 8. כדאי שתעדיפו ארונות על פני כונניות, אם אתם לא יכולים לזרוק את כל החפצים שאין בהם שימוש לפחות תסתירו אותם מהעין. כדאי לבחור בארון בעל דלת הזזה עם צבע שמתאים לחדר שבו הוא נמצא שכן הוא יכול לתרום רבות ליופי ולחן של החלל ולאפשר לכם להסתיר כל דבר שיכול ליצור בלגן
 9. כדאי מאוד שתחשבו על ציורי קיר מתאימים לביתכם כי הדבר יכול להוסיף לא מעט לבית.
 10. כדאי לכם ליצור תקרה מדורגת בביתכם. בין אם מדובר על תקרה גבוהה ובין אם מדובר על תקרה נמוכה, הרי שהוספת פאנלים מעוצבים לתקרה יכולה גם לתת עומק חדש לחדר. אם אתם מעוניינים להיות מקוריים יותר תוכלו להתנסות במספר גוונים של צבעים בכל חלק של התקרה.
 11. כדאי מאוד לחסוך מקום באמצעות רהיטים מעוצבים. ניתן למצוא כיום ספה פינתית בצורת ר אשר מספקת את אותה הכמות של מקומות ישיבה ובו זמנית תופסת פחות מקום בחדר.
 12. כדאי מאוד למקם תמונות בצורה אלגנטית. לאורך השנים צוברים תמונות ויצירות אומנות רבות וכמובן שרוצים לתלות אותם על קירות, אך חשוב שלא להעמיס תמונות רבות מדי על הקיר וכדאי לתלות אותן במינון הנכון ובמיקומים הנכונים בבית.

 

Share: